Ja, artystka

Zapraszam na cykl warsztatów Art&Process Work Project, opartych na doświadczeniu. Będziemy świadomie podążać za procesem kreatywnym, rozwijać go i eksplorować

Uchylimy drzwi Śnienia, źródła twórczości!

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które czują, że drzemią w nich twórcze żywioły, chcą eksplorować te obszary i bardziej świadomie się wyrażać. Potrzebują lepiej poznać i stanąć za swoim twórczym życiem!

Dla wszystkich artystek, które pracują już nad jakimś projektem i potrzebują odżywienia czy zasilenia swojej twórczej ścieżki.

Art&Process Work Project

To przestrzeń dla kobiet, by mogły się twórczo wyrażać.
Krąg mocy dla kobiet, by we wsparciu pracować nad sobą w obszarze kreatywności.
Polega na eksplorowaniu twórczego potencjału w doświadczeniu.
To laboratorium, w którym podążamy za procesem i możemy działać bez presji na efekty przez ruch, głos, oddech, szkic energetyczny, rysunek.

Będziemy eksplorować twórczy proces jako całość, z uznaniem chropowatych momentów zatrzymania, nie-mocy, zablokowania, pustki. Pokażę Wam, jak przejmować energię lub informację od krytyka wewnętrznego, który nie pozwala nam tworzyć.

Będziemy pracować w oparciu o:

– mini wykłady z teorii psychologii procesu: poziomy rzeczywistości, śnienie, śniące ciało i nieintencjonalność tworzenia
– ćwiczenia w parach
– wymianę doświadczeń
– krąg kobiet
– rysunek/śpiew/ruch/

MIEJSCE
Zapraszam do naszej nowej pracowni w centrum Warszawy!
ul. Wspólna 63b/31.

CZAS
Soboty, w godzinach od 18.00 – 21.00.

07.11.202 Ja i ruch
14.11.2020 Ja i głos/dźwięk
21.11.2020 Art-liderka, zew tworzenia

KOSZT
Cały cykl: 390 zł (4 spotkania)
przy wpłacie do 31 listopada – opłata wynosi 340 zł

W tym materiały na zajęcia.

ZAPISY
Praca w kameralnej grupie.
Ilość miejsc ograniczona ze względu na środki bezpieczeństwa.
Decyduje kolejność zgłoszeń!

Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń!:
maja.czerwinska@o2.pl
tel. 698275868

Cykl składa się z 3 części:

07.11.202 Ja i ruch
Będziemy eksplorować kanał ruchu, tendencje do ruchu i ruch nieintencjonalny. Poruszam się, działam lub dostrajam się i jestem poruszana.

14.11.2020 Ja i głos/dźwięk
Śnienie jako źródło dźwięku. Płynne i chropowate brzmienia, rytmiczne i arytmiczne!

21.11.2020 Art-liderka i zew tworzenia
Skupimy się na naszej wewnętrznej postaci, Art-liderce – co/kto mnie inspiruje, by tworzyć. Na naszej/naszym spiritus movens, tej/tym, kto porusza do działań i ma moc.
Zew sztuki – co mnie woła do śpiewania, tworzenia.
Po co jest moja sztuka? Stereotypy i przekonania wokół tworzenia. Czy moje tworzenie jest ważne i wartościowe? Moja sztuka w świecie i siła animusa. Stawanie za sobą. Jakie miejsce ja nadaję mojej twórczości na mapie moich wartości. Jak radzić sobie z figurą krytyka?

PROWADZENIE
Maja Czerwińska psycholożka, filozofka, psychoterapeutka w podejściu Psychologii Zorientowanej na Proces. Prowadzę psychoterapię indywidualną, par i warsztaty grupowe. Od wielu lat prowadzę też kręgi kobiet i warsztaty dla kobiet oraz medytację siedzącą. Współpracuję z moim partnerem w projektach wyjazdowych w naturze, z jogą, medytacją i psychologią procesu.

Moją pasją jest improwizacja wokalna i pisanie piosenek. Uczestniczę w projektach muzycznych, np. „Lacrimosa” teatru Pieśń Kozła czy O/E Orfeusz i Eurydyka, Czytanie w Ciemnościach, do którego napisałam piosenkę i improwizacje. Uczyłam się śpiewu od Grzegorza Brała z Teatru Pieśń Kozła, Sankhio Namchylak z Tuwy i Peruquois. Wystąpiłam gościnnie na płycie Karumi z improwizacjami.
Prywatnie jestem partnerką i mamą naszego synka. Kocham taniec z nimi, malowanie i wspólne śpiewanie.

Zdjęcie „Jump”, Eugenia Maximova