Kobieta i jej totem

Drogie kobiety, zapraszam Was serdecznie na wydarzenie, składające się z dwóch warsztatów: „Kobieta i jej totem”, które skupiają się wokół tematu tożsamości, mocy osobistej i własnego głosu.
Metafora archetypowego totemu pozwoli nam z odwagą sięgnąć po to, kim w głębi Siebie, rdzennie jesteśmy.

Totem budzi odwagę, by odkrywać Siebie, stawać po swojej stronie, za Sobą. By odkryć, czym jest moje unikalne Śnienie, po co jestem na tej planecie. By określić swoje wartości. Ustanowić to, co jest moje i żyć w świecie, podążając własną ścieżką serca.

Na co dzień przyjmujemy różne role i identyfikacje. W trakcie naszego rozwoju, zdarza nam się też przyjąć tożsamość nadaną, zgodną z oczekiwaniami innych ludzi i naszego środowiska. W ten sposób żyjemy w pewnych ramach, które wytyczają, na co możemy sobie pozwolić, a co jest zakazane. W samych rolach i ramach, nie ma oczywiście nic złego, są nam potrzebne, o ile nie w nich nie utkniemy, nie zaskorupimy się. Zdarza się, że te ramy okazują się zbyt wąskie, czegoś nam brakuje, w prześwicie codzienności, coś przeczuwamy, coś innego nam się śni…coś wzywa. Coś więcej chce się w nas wyrazić.

Ustanowienie totemu jako symbolicznej osi wszechświata pozwala nam określić, czym jest centrum naszego życia, co jest dla nas istotne i żywe.

Totem uczy nas połączenia z Ziemią. I sięgania do Nieba.

Jeśli intuicyjnie pragniesz skontaktować się na głębszym poziomie ze Sobą, połączyć się ze swoim głosem, z Ziemią w kręgu kobiet, to zapraszam Cię serdecznie na warsztaty!

Będziemy pracować w oparciu o:
– elementy wykładu z psychologii procesu i rozumienia tożsamości w filozofii i psychologii
– ćwiczenia w parach
– wymianę doświadczeń
– krąg kobiet
– pracę z ciałem, rysunek i śpiew

Nie trzeba umieć rysować ani śpiewać, by wziąć udział w warsztatach.

Wydarzenie składa się z 2 warsztatów.
1. Kobieta i jej totem.
Krąg otwarcia. Wykład wprowadzający i ćwiczenie w parach. Rysunek intuicyjny/szkic energetyczny.
2. Kobieta i jej pieśń. Sianie pieśni.
My, kobiety mamy prawo śpiewać naszą własną pieśń, kreować i stanowić. Dla kobiet, które pragną połączyć się ze swoim Głosem i podążać swoją własną ścieżką pieśni. Podążając za intuicją i odczuciami, stworzymy swoją własną pieśń.

CZAS
Na pierwsze spotkanie zapraszam w niedzielę, 7 marca 2021, w godzinach 18.00 – 21.00
Drugie spotkanie odbędzie się 14 marca 2021 r.

MIEJSCE
Warsztaty odbywają się online, na platformie Zoom. Link do spotkania przesyłam mailowo.
KOSZT całości – 2 spotkania – 180 zł.
Przy wpłacie zadatku 60 zł do dnia 21 lutego, cena całości wynosi 150 zł!
Wpłata całości do 6 marca.

ZAPISY
maja.czerwinska@o2.pl

PROWADZENIE
Maja Czerwińska – psycholożka, filozofka i psychoterapeutka w podejściu Psychologii Zorientowanej na Proces.
Prowadzę psychoterapię indywidualną, par i warsztaty grupowe. Od wielu lat prowadzę też kręgi kobiet i warsztaty dla kobiet oraz medytacje. Moją pasją jest improwizacja wokalna i pisanie piosenek. Uczestniczę w licznych projektach muzycznych. Wystąpiłam gościnnie na płycie Karumi z improwizacjami.
więcej o mnie: majaczerwinska.pl

Warsztaty są superwizowane.

OBRAZ
Autorką tego pięknego obrazu „Huna” jest Wiktoria Alicja, niezwykle utalentowana artystka, która ukazuje wewnętrzne doświadczenia głębi, maluje obrazy „zainspirowane snami, legendami, rdzenną ludnością Ziemi, naturą i zwierzętami mocy”.
Więcej prac Wiktorii Alicji: www.wiktoriaalicja.etsy.com www.facebook.com/wiktoriaalicjas