Transitions Relacji

Serdecznie zapraszam na warsztaty dla Kobiet, o świadomym puszczaniu / transformowaniu / umieraniu / trwaniu różnych aspektów naszych intymnych relacji.

Nasze relacje mają swoje dynamiki, przechodzą różne fazy. Relacje nie są czymś statycznym, danym raz na zawsze, o czym przekonują nas baśnie kończące się tajemniczym „i żyli długo i szczęśliwie”. Relacje mają też różne jakości i aspekty. Niektóre z nich są dla nas stale żywe, inne wyczerpują się i kończą. Potrzebujemy je wtedy puścić i zrobić przestrzeń na nowe.


transitions-01

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które pragną w świadomy i twórczy sposób:
– pożegnać relacje, które zakończyły, ale one nadal „jakoś trwają”
– puścić pewne aspekty obecnych relacji, które już nikomu nie służą

Czy miałaś taką intymną relację, którą już zakończyłaś, ale ona nadal „jakoś trwa”? Osoba z dawnego związku nadal ci się śni lub nadal działa na ciebie w sferze uczuć? Chciałabyś się jakoś od tej relacji uwolnić, pożegnać ją na głębszym, uczuciowym poziomie, zacząć coś nowego, ale nie wiesz, jak to zrobić? Jak puścić i pożegnać dawną relację, która przesłania wizję nowego związku lub utrudnia wchodzenie w nową relację?

Może potrzebujesz odkryć, co w tej relacji jest ponadczasowo wartościowe czy żywe dla ciebie, mimo że relacja już się zakończyła?

A może jesteś już długo w relacji, doświadczasz trudności i czujesz, że przyszedł taki moment, że tak dalej już być nie może, że relacja potrzebuje zmiany.


transitions-02

W długotrwałej relacji potrzeba czasem puścić przywiązanie do pewnych wzorców kształtujących nasze zachowania, które kiedyś może były skuteczne, ale obecnie już nie działają, ranią bądź są całkiem jałowe. Takie wyczerpane wzorce potrzebujemy już puścić, pozwolić im umrzeć, by odpadły jak suche liście. Dzięki temu może pojawić się świeże spojrzenie i nowe wglądy. Jak w naturalnym rytmie przyrody. Odpadanie starych liści tworzy przestrzeń na nowe pędy. Umieranie pewnych aspektów relacji jest puszczaniem tego, co już zupełnie nam nie służy, puszczaniem przywiązania do starego wzorca, który wciąż się odtwarza, mimo że jest bardzo raniący, a my nie chcemy już, by znów się pojawiał. Często jesteśmy w tym zupełnie bezradne.

Dzięki odpuszczaniu, możemy też odkryć inne aspekty relacji, tych dawnych czy obecnych, które będą dla nas być może zawsze ważne. I może w obecnej relacji potrzebujemy je bardziej kultywować, zadbać o nie. Poznawać i tworzyć nowe, żywe wzorce, bo stare już się wykończyły i nie wystarczają.


transitions-03

Serdecznie zapraszam do przyjrzenia się swoim relacjom.

Kiedy: 7 grudnia 2018, w godzinach: 18.00-21.00
Gdzie: ul. Żelazna 69a, lokal 28, Warszawa

Opłata: 80 zł (płatne gotówką przed warsztatami)

Zapisy i informacje:
maja.czerwinska@o2.pl, tel. 698275868