Warsztaty dla kobiet, na których przyjrzymy się, jak działa na nas wzorzec „matki Polki”

Serdecznie zapraszam na warsztaty dla kobiet, na których przyjrzymy się, jak działa na nas wzorzec „matki Polki”, który przejmujemy z rodzinnych przekazów i wzorców kulturowych.

Czujesz się przemęczona nadmiarem obowiązków, czujesz że „dźwigasz wszystko na swoich barkach”? Myślisz, że nikt nie może cię zastąpić? Trudno ci prosić o pomoc czy też poświęcasz się dla bliskich własnym kosztem? A może odczuwasz presję bycia superwoman? Seksowną, fit, zadbaną i świetnie zarabiającą kobietą, która perfekcyjnie organizuje zajęcia pozalekcyjne dzieciom? A może masz wrażenie, że powtarzasz ten wzorzec zachowań, który w przeszłości obserwowałaś w domu?

Matka Polka wydaje się być kobietą przytłoczoną własną siłą.

Na warsztatach prowadzonych metodami psychologii procesu przyjrzymy się, jak możemy odzyskać dla siebie nieświadomą i przez to zniewalającą siłę, zawartą w archetypie matki Polki, jak powiedziałby Jung.

Udział w warsztatach jest bezpłatny w ramach projektu konkursu grantowego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu pt. „Matka Polka dawniej i dziś – archetyp, mit, wzorzec?”.

Obowiązują zapisy mailowe: majczer@poczta.fm

Miejsce: Żelazna 69a, lok. 28, domofon 228

Czas: 17 maja 2019, w godzinach 18:00 – 21:00.